Sklepmistr

 

Sklepmistři ve vinařství Réva Rakvice

 

 

Michal Hulan 

Nastoupil do společnosti Réva Rakvice s.r.o. v roce 2003 jako dělník ve vinohradu. Postupem času přešel do výroby na lisování a zpravování hroznů a dohled nad vínem ve sklepním hospodářství.

Postupně se vypracoval na pozici sklepmistra, který má mimo jiné na starosti také  výrobu našich ovocných moštů pod názvem “Tekuté ovoce“.Vystudoval střední školu, zaměřenou na účetnictví a audit.Svůj volný čas tráví nejraději turistikou a cestováním s rodinou. Jeho cílem je vyrábět taková vína, která zaujmou a potěší srdce nejednoho konzumenta vín z Révy Rakvice.

Ondřej Tichý

Nastoupil do společnosti Réva Rakvice s.r.o. začátkem roku 2018 na pozici technologa výroby. Ve vinařství má na starosti celý proces výroby vína od příjmu hroznů, až po konečnou finalizaci vín. Práce je mu doslova koníčkem.

Vystudoval Střední vinařskou školu ve Valticích, kde také později pracoval na pozici technologa.
Svůj volný čas tráví aktivně s vínem a to nejraději prací ve vlastní vinici a sklepě. Aktivně se také zabývá folklórem, nebo jen tak debatováním v kruhu nejbližších z vinařského prostředí.

Nejvíc ho těší, když víno chutná ostatním, protože jak sám tvrdí “ Víno musí především chutnat“, třeba jako rakvický Cabernet Sauvignon – rosé.

Telefon: +420 519 349 216
E-mail: obchod@revarakvice.cz
Réva Rakvice s. r. o.
Družstevní 854, 691 03 Rakvice